Gorace Niusy...
Najnowsze rodzialy grupy Wanted team...
~~TB: New waves - rozdzial 137
~~Nanatsu no taizai - rozdzial 26
~~Hunter x Hunter - rozdzial 243
Aktualka WT 16.11. 2013!

Partnerzy...
www.onepiecenakama.plCityVillePLJapanicon 5!
Powitanie

Witam strudzonych wędrowców w krainie Magnolii! Zapraszamy na forum, gdzie gildie toczą między sobą pojedynki o miano najpotężniejszej z nich!Nagrody sponsoruje firma zajmująca się nagłaśnianiem eventów - "Creators" Organizując imprezę, skontaktuj się z nami. Nagłośnimy, wesprzemy, pomożemy. KLIK
Ostatnie posty na forum
Temat Odpowiedzi Ostatni Post
Hello! 5 Czar 24-11-2014 12:47
Pochwal się pulpitem/tapetą 188 Czar 24-11-2014 01:25
Kule Qigong i inne cuda zdrowotne. 1 Minako 22-11-2014 22:35
Oceń muzykę 51 Lucy 22-11-2014 21:55
Pochwal się swoimi butami 34 Minako 22-11-2014 01:32

Wyjątkowo nie mam pomysłu na temat.
18:56 | 11.11.2014
FTNowościWitajcie.
Na początek, pragnę powitać nowego administratora - Luxuss92. Mam nadzieję, że zostanie z nami na długo i pomoże sprawić, że strona znów będzie prosperować jak kiedyś.
Ale we dwoje tego nie uczynimy, choćbyśmy bardzo sobie (i Wam) tego życzyli, to nie ma takiej fizycznej opcji. Dlatego piszę dziś z kilkoma prośbami do Was.
1. Szukamy tłumaczy do odcinków (znów nam nie wypaliło poprzednie), najlepiej kilku. Z jakiego języka, to mało istotne (wiadomka, że najlepszy byłby angielski i japoński, ale jeśli ktoś chce tłumaczyć z niemieckiego - ja nie mam nic przeciwko xD). Chętni mogą pisać na PW na facebooku, stronie FTN i forum oraz na gg (4268048). Opcjonalnie e-mail (yaga300@interia.pl - ale nie polecam, bo nieczęsto tam zaglądam).
2. Poszukuję grafika, który podejmie się stworzenia nowej szaty graficznej strony. Może być dwóch, szybciej pójdzie i nie będzie jedna osoba zbyt obciążona. Chętni mogą pisać na PW na facebooku, stronie FTN i forum oraz na gg (4268048). Opcjonalnie e-mail (yaga300@interia.pl - ale nie polecam, bo nieczęsto tam zaglądam). Mile widziane będą jakieś próbki umiejętności (bo w sumie w gimpie to i ja umiem robić, ale jakość pozostawia wiele do życzenia, więc się za to nie biorę, bo spieprzę xD).
3. Zbiórka hasju na serwer zakończyła się kupaką, więc postanowiłam, że strona MUSI na siebie zarabiać, jeśli chcemy, żeby w końcu wyszła z problemów technicznych. I tu pytanie do Was - czy znacie jakieś strony, które umożliwiają zarabianie na umieszczaniu reklam, czy jest coś, co możecie polecić?
4. Mile widziane są osoby, które chcą pisać artykuły oraz newsy, dotyczące uniwersum Fairy Tail - zarówno mangi, jak i anime. Chętni mogą pisać na PW na facebooku, stronie FTN i forum oraz na gg (4268048). Opcjonalnie e-mail (yaga300@interia.pl - ale nie polecam, bo nieczęsto tam zaglądam).
5. Przyznam się, że dwoje, to trochę mało. Jeśli jest ktoś chętny, by pomóc nam w zarządzaniu stroną, to z przyjemnością przyjmę na czas próbny. Chętni mogą pisać na PW na facebooku, stronie FTN i forum oraz na gg (4268048). Opcjonalnie e-mail (yaga300@interia.pl - ale nie polecam, bo nieczęsto tam zaglądam).
Drukuj ~~ yaga
Nowe artykuły!
12:27 | 19.10.2014
Witajcie!
Na stronie pojawiły się dwa nowe artykuły dotyczące postaci z uniwersum Fairy Tail - Wendy Marvell oraz Angel!
Znajdziecie je tutaj: http://www.fairytailnakama.pl/articles.php?cat_id=16
Miłej lektury :)

Dodatkowo przypominam, że jeśli Wy też chcecie pisać takie artykuły, wciąż możecie się zgłaszać do mnie na PW, facebooka (poprzez fanpage) oraz gg (4268048). Mile widziane będą również osoby, które zajmą się newsami ze świata mangi oraz anime oraz ktoś, kto potrafi pisać w HTML.
Drukuj ~~ yaga
Manga i odcinki
10:50 | 12.10.2014
Na facebooku już o tym pisałam, ale możliwe, że informacja nie dotarła do wszystkich.
Wanted Team ma problemy z serwerem. Z tego powody nie są dostępny odcinki anime oraz manga. Wanted Team dalej tłumaczy mangę, którą można pobrać. Rozdział 403 po polsku jest dostępny na naszym fanpage'u oraz na fnpgu WT.
Drukuj ~~ yaga
JAPANICON 18-19 X Poznań news 3
11:00 | 04.10.2014


Z radością informujemy o przystąpieniu Polski do nowego europejskiego konkursu cosplayowego. Krajowe eliminacje odbędą się już na Japaniconie 5, natomiast finał 13 czerwca 2015 w Hadze (Holandia) podczas festiwalu japońskiej popkultury Animecon. Clara Cow's Cosplay Cup (CCCC), nazwany na cześć maskotki Animeconu, Krówki Klary, jest konkursem dla dwuosobowych drużyn. Oceniane jest wykonanie stroju oraz występ sceniczny, w proporcjach 40%:60%. Organizatorzy finału obiecują komfortowe i bezstresowe warunki występu i zakwaterowania w centrum kongresowym World Forum, szczycącym się jedną z największych sal teatralnych w Europie. Kuszą także atrakcyjną nagrodą główną - tygodniowym pobytem w nadmorskim ośrodku Kurayoshi w Japonii, i udziałem w cosplayowym festiwalu w pobliskich pięknych chińskich ogrodach (listopad 2015). Więcej informacji od organizatorów możecie znaleźć podhttp://www.animecon.nl/cccc.

Ważne: ze względu na bardzo krótki okres przygotowawczy do konkursu dopuszczone są stroje już prezentowane, jednak jeśli dany duet już w nich kiedyś razem występował prezentacja sceniczna musi być nowa. Więcej informacji praktycznych na temat CCCC możecie znaleźć pod adresem http://japanicon5.miohi.pl/cosplay/cccc.


Na Japaniconie pojawi się Trzeci Najemny Oddział Piechoty Japońskiej, który poprowadzi dla Was salę wypełnioną kulturowymi atrakcjami. Jest to grupa, która zrzesza fascynatów kultury Japonii z okresu XV i XVI wieku, odtwarzają stroje, elementy uzbrojenia, oraz kulturę, by chociaż przez chwilę móc poczuć magiczny klimat tamtych czasów. Oto atrakcje, które przygotują na Japanicon:
- prezentacja miecza japońskiego - Jak wyglądała najbardziej osławiona broń samurajów? Tajniki wykuwania, budowa, konserwacja oraz znaczenie w kulturze japońskiej.
- seppuku - co spowodowało że w Japonii zapanowała moda na rytualne samobójstwa? Wyjaśnią skąd się to wzięło, jak wyglądało, jaka jest różnica między seppuku a harakiri oraz jak dokonywały tego kobiety.
- taniec - Ona tu jest, i zatańczy dla was A przy okazji opowie co nieco o tańcach w XV-wiecznej Japonii.
- wystawa - Jeśli zastanawiałeś/aś się jak wygląda zbroja, bronie lub przedmioty codziennego użytku w średniowiecznej Japonii oraz chcesz wiedzieć więcej na ten temat to świetna okazja by zaspokoić swój głód wiedzy.
- rzemiosło - Tym razem plecenie. Oczywiście nie głupot a butów i sznurów do zbroi. Może wydawać się nieciekawe ale pozory mylą. Jak ze zwykłej nici/sznurka zrobić coś fajnego?
- gry i zabawy - Chcesz wiedzieć jakie rozrywki mieli ludzie zanim komputery zawładnęły naszym życiem? Przyjdź, zobacz, zagraj
- Dyskusja na temat rekonstrukcji - Czym jest rekonstrukcja? Dlaczego ci ludzie są tak śmiesznie ubrani? Czym to się różni od cosplayu?


Dodatkowo na stronie imprezy pojawiły się również informacje na temat konwentowego fotostudia, imprezy Jpop, Jrock, zaplanowanej na festiwalowy wieczór, a także pierwszej japaniconowej premiery: Podręcznika JAPOŃSKI W GRACH I ZABAWACH od wydawnictwa Kirin. Zapraszamy na http://japanicon5.miohi.pl!
Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej: http://japanicon5.miohi.pl/
oraz wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1488710084709365/?fref=ts
JAPANICON 18-19 X Poznań dalsze info:)
19:08 | 01.10.2014
Tegoroczną edycję Japaniconu uświetni występ Ryu, charyzmatycznego wokalisty i lidera zespołu Orochi. Grupa powstała w 2004 roku i jest jednym z reprezentantów nurtu visual kei. Tworzoną przez siebie muzykę określają jako "samurai rock", i właśnie samurajskimi tradycjami inspirowane są ich kostiumy i występy sceniczne. Zespół zdobył w trakcie swojej dziesięcioletniej kariery kilka nagród, wygrali między innymi australijskie Melbourne Fresh Industry 2007 i 2008, oraz Ramen x JaME Bands Contest w 2013 roku, dzięki któremu odbyła się ich zeszłoroczna europejska trasa koncertowa.

Japaniconowy koncert Ryo jest pierwszym i jedynym planowanym w Polsce w najbliższym czasie. Będziecie mieć okazję usłyszeć na żywo utwory z repertuaru Orochi w sobotę wieczorem 18 października. W niedzielę rano natomiast odbędzie się spotkanie artysty z fanami, podczas którego będzie można zdobyć jego autograf lub zadać mu pytania. Na konwencie sprzedawane będą także płyty grupy Orochi.

Kolejną atrakcję będzie oficjalny turniej gry League of Legends 5vs5 EU:NE z bardzo atrakcyjnymi nagrodami!

A oto co możecie wygrać:
1 miejsce: 10860 RP + Triumphant Ryze(na gracza), 5x Adapter TP-LINK TL-WA890EA
2 miejsce: 8230 RP(na gracza), 5x podkładek Gigabyte, 5x notesów Gigabyte
3 miejsce: 5400 RP(na gracza)
4 miejsce: 2700 RP(na gracza)

Dodatkowo, zwycięska ekipa otrzyma kubeczki z lolowymi grafikami od Firebirda:
https://www.facebook.com/firebirdonline

Więcej informacji na stronie organizatora, SDManagement:
http://www.sdmanagement.pl/aktualnosci/japanicon-5.html

Informacje o kolejnych superatrakcjach wkrótce :)
JAPANICON 18-19 X Poznań
11:43 | 29.09.2014
Serdecznie zapraszamy na piątą już edycję poznańskiego festiwalu Japanicon, który jest cyklicznym wydarzeniem poświęconym popkulturze i tradycjom Japonii. Kolejne edycje odwiedza coraz więcej uczestników z całej Polski, fascynujących się japońskim komiksem, animacją, tradycjami, językiem, sztuką, a także elementami rozrywkowymi typu gry muzyczne, konsolowe, zachodnie, planszowe oraz muzyką zarówno japońską jak i koreańską. Stąd w programie festiwalu można zawsze znaleźć wiele ciekawych atrakcji związanych z wyżej wspomnianymi zagadnieniami, a także inne jak koncerty, pokazy sztuk walki czy najpopularniejsza konwentowa atrakcja Cosplay. Podczas Japaniconu odbędzie się konkurs dla osób tworzących własne stroje ulubionych postaci, którego widowiskowa oprawa sprawi, że na pewno będzie to niezapomniane wydarzenie. Oczywiście nie zabraknie również atrakcji kulinarnych jak sushi czy bubble tea, stoisk sprzedażowych największych wydawnictw, sklepów czy artystów, a także spotkań z ciekawymi ludźmi.

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej: http://japanicon5.miohi.pl/
oraz wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/1488710084709365/?fref=ts
Rozdział FT 401 PL!
14:31 | 24.09.2014
Manga Zapraszamy do czytania i komentowania

Fairy Tail 401 PL - Online

Tłumaczenie: s3ns3i
Edycja: Epidemia Aids
Korekta: czekamy


Jeżeli chcecie szybko otrzymywać najnowsze informacje dotyczące WANTED TEAM to polubcie naszą grupę na Facebooku:
Klik!

4 komentarzy Czytaj więcej - 1342 czytań
Drukuj ~~ s3ns3i
Rozdział FT 400 PL!
12:10 | 17.09.2014
Manga Zapraszamy do czytania i komentowania

Fairy Tail 400 PL - Online

No, kurczę, to już okrągła rocznica. Czuję się coraz starszy T_T
Tak czy inaczej, miłego czytania ^_^ //s3ns3i

Tłumaczenie: s3ns3i
Edycja: Epidemia Aids
Korekta: czekamy


Jeżeli chcecie szybko otrzymywać najnowsze informacje dotyczące WANTED TEAM to polubcie naszą grupę na Facebooku:
Klik!

Drukuj ~~ s3ns3i
Rozdział FT 399 PL!
0:49 | 12.09.2014
Manga Zapraszamy do czytania i komentowania

Fairy Tail 399 PL - Online

Tłumaczenie: s3ns3i
Edycja: Epidemia Aids
Korekta: czekamy


Jeżeli chcecie szybko otrzymywać najnowsze informacje dotyczące WANTED TEAM to polubcie naszą grupę na Facebooku:
Klik!

Drukuj ~~ s3ns3i
Polecamy...


Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 5,087
· Najnowszy użytkownik: Rysss5
Anime
Nowy odcinek: 170 - oglądaj
Manga
Nowy rozdział: 360 - czytaj
Facebook